Asterias, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, 14.9.2017, All inclusive
Asterias
FM
Termín:
14.9.2017 – 21.9.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:54585174
369 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu:: Comfort Asterias
Kategória hotela: **+
Poloha a popis
PANCLUB A COMFORT HOTEL. Príjemný rodinný hotel situovaný na pobreží Egejského mora v oblasti Tholos, 150 metrov od pláže, 24 km od hlavného mesta Rhodos a cca 5 km od letiska.
Vybavenie hotela
K dispozícii je klientom priestranná recepcia, vonkajší bazén, detský bazén a detské ihrisko, internetový kút aj wi-fi, reštaurácia s barom pri bazéne.
Vybavenie izby
Dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym príslušenstvom, TV, telefónom a balkónom či terasou. Klimatizácia a trezor za poplatok. Jednolôžkové izby na vyžiadanie.
PANClub
ANIMAČNÍ PROGRAMY pro děti i dospělé 6x týdně - pro děti kreativní a sportovní aktivity - pro dospělé sportovní aktivity - večer animace pro děti i dospělé (show a tanec) Animační programy se konají v období: poslení týden v červnu až druhý týden v září. Změna programu vyhrazena.
Stravovanie
All Inclusive - raňajky 08: 00-10: 00, obed 13: 00-15: 00, večera 18: 30-20: 30, snack: 11: 30-12: 00, Bar / pool bar: 10:00 - 22:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, miestne čapované pivo, miestne víno, ouzo, rakije, možnosť kokteilov podľa aktuálnej ponuky Vám oznámi na bare, káva, voda, ovocné šťavy / džúsy (nie fresh), zmrzlina 16: 30 - 17:00. Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia aparthotela.
Pláž a plážový servis
Piesočnato-kamienková pláž vzdialená cca 150 metrov od hotela. Ďalšie pláže vzdialené cca 400 metrov. Vodné športy na pláži za poplatok. Slnečníky a lehátka taktiež za poplatok.
Pre deti
Bazén, detské ihrisko.
Šport a zábava
Bazény, vodné športy, biliard a air hockey.
Služby v cene
Lehátka a slnečníky zadarmo pri bazéne.
Služby za poplatok
Trezor, klimatizácia, internet.
Storno podmienky
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU dôležité informácie k zájazdom TU
Poznámka
Animačné programy pre deti i dospelých 6x týždenne - pre deti kreatívne a športové aktivity - pre dospelých športové aktivity - večer animácie pre deti i dospelých (show a tanec) Animačné programy sa konajú v období: Posledná týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.
Povolená hmotnosť batožiny
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer na mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK